Poděkování stárkům za Bohumilické hody 2011

Květa Svěráková

Bohumilické hody 2011 se skutečně povedly!
Všem stárkům patří velký dík za organizaci a vytvoření příjemné atmosféry. Muselo Vám to dát všechno hodně práce a starostí, ale stálo to za to.
Stárci byli v krojích moc pěkní a šikovní. Jako byste od loňského sjezdu rodáků vyzráli. Všechno mi to připomnělo hody v době mého mládí a musím říct, že jste určitě nezůstali za dřívějšími stárky v ničem pozadu. Krásně to ještě podtrhla hudba Dambořanky. Byla to vždycky tradice, že v Bohumilicích na hodech hrávali Dambořáci, bez nich by to nebylo to pravé.
Pravidelně sleduji co všechno v Bohumilicích pořádáte, obdivuji Vás a držím Vám palce, ať se všechno daří jako doposud.
Už žádného příbuzného v Bohumilicích nemám, ale pokaždé se sem těším a mezi Bohuměláky se cítím se jako doma.
Ještě jednou dík a zase brzy nashledanou.
Květa Svěráková

Bohumilické hody se opravdu vydařily, mája se uhlídala a nikdo se nepopral. Jen tak dále, konečně se v Bohumilicích začalo žít...
Takže kdy budou odehrávky?
A jaké další akce jsou v plánu?

Zdravíme a moc děkujeme za pochvaly.

Odehrávky však v tuto chvíli bohužel nevypadají příliš reálně. Původně byly plánovány odehrávky ve stylu oldies párty na příští sobotu, tj. 17. září. Předpověď počasí však není ani trošku příznivá - očekává se déšť a chladné počasí. Každopádně, ještě uvidíme podle toho, jaká bude předpověď na víkend 24.-25. :)

V každém případě však plánujeme pokračování rukodělných dílen pro děti, Vítání podzimu, uvažujeme o Drakyádě a nočním pochodu s lampionky. Děti se můžou těšit na mikulášskou diskotéku, vánoční tvoření a bude-li to alespoň trošku možné, rádi bychom zase postavili vánoční strom a společně si pod ním zazpívali. Takže se těšíme na viděnou na další akci !

Zdravím všechny.
Co se týče hodů, tak ty se opravdu moc povedly.Pokud by to bylo reálné, tak by mohly být příští rok znovu.Věřím,že to dalo spoustu práce, snahy, úsilí, ale opravdu stálo to zato.
Na podzimní a zimní akce, se už teď s Michalkou moc těšíme.
Pokud to vše vyjde a doufám, že bude hojná účast.
S pozdravem Ivana

Chci touto cestou poděkovat všem stárkum a všem co se na hodech podíleli ,prostě jste byli úžasní ,ty hody prostě neměli chybu.Ještě jednou díky a příští rok budou ještě lepší.