Ohlas na hody

fórum:
Anonym

Znudění stárci, kteří nebyli na parketu ani vidět, muzikanti z Galánky, kteří občůrávali kapličku a pódium - děkuji, příště už ne.

Mily anonyme akceptuji Tvuj přispěvek ale ja mam na to jinej názor.Vzhledem že stárku bylo málo proti minulym hodum mě i mej rodině se hody libili a nemyslim že by byli rok od roku horší ..zaleží jak kdo se umi bavit a jak si je užije a my jsme si je užili a moc se nám líbil nástup ,žádaní o stárečku (bohužel jsme viděli jenom na videu) i vydařené pulnoční překvapení a je jedno jaka hraje kapela ,ale jak se kdo k tomu postavi a proto všem držime pěsti at se nenechaji odradit a jen tak dal.

Víte, nechci komentovat hody, ale výše uvedený příspěvek. Jde o to, co člověk od dané akce / zábavy očekává, aby si ji mohl hezky a dobře užít. Někomu stačí, že tam má výčep a samozřejmě pivo. Jiný od takové akce očekává, že se pokochá stárky v krojích, jejich zpěvem a tancem (viz tetičky dříve pravidelně chodící na "čóhačku"). Jiný tam jde proto, aby si sám zatancoval a zazpíval. A nakonec, spousta seniorů na bohumilické hody chodívala kvůli kapele, kvůli poslechu. Takže sorry, ale jak hraje kapela většině lidí jedno fakt není, na hodech je to docela podstatná součást pro všechny, vyjma první kategorie :-) Každopádně, i když bylo jejich hraní i tak nic moc, tak Galánka letos hrála přece jen lépe, než vloni. Současný - seč odstupující - pan kapelník se asi snaží. Ale i tak, celkem ucházejícímu hraní hrozně ubraly na hodnotě věčně otrávené obličeje Galánky a nevhodné chování i komentáře. A ještě jednu věc vám napíšu, osobně jsme slyšeli, jak se Galánka našim stárkům na večerní zábavě za zády vysmívala, jací jsou či nejsou, co umí/neumí. A pak nám ještě obechcali kapličku, to vidělo hodně lidí. Ano, hody slabší byly, ale dost nás naštvalo, že se nám Galánka naváží do stárků, kteří jim dávají vydělat... Takže doufám, že v Bohumilicích Galánku už nikdy, ale opravdu NIKDY neuvidíme. Letošní hody fakt slabší byly, hlavně ve srovnání s hody v r. 2011 a 2012, nevěšme si bulíky na nos. Ale co chceme, když je dělaly holky a kluci, z nichž většina stárkovala poprvé a sami pořádně nevěděli, do čeho jdou a co to obnáší. Mimochodem, půlnoční překvapení se nám také líbilo. O žádaní jsme slyšeli, že bylo hezké a jestli je video, předejte ho správcům webu, určitě jej moc rádi vloží na web. Spousta lidí se ráda podívá.

Mimochodem, pořád sleduji fórum a čekám, kdy se nám k příspěvkům vyjádří někdo z organizátorů. Stále nic?

Dobrý den,

omlouvám se, že za spolek Přátelé Bohumilic nijak nereagujeme. Není to tím, že bychom ohlasy záměrně ignorovali. Bohumilické hody 2015 totiž samostatně pořádali letošní stárci, navíc z vlastních finančních prostředků. Spolek do letošních hodů po vzájemné dohodě obou stran na členské schůzi dne 23.8. v podstatě nic nevložil a de facto se na nich nepodílel, snad jen poskytnutím nějakých drobností (krepáky na dekorace, rozmarýny). Nemáme tedy právo vydávat jakákoliv oficiální vyjádření organizátora. Děkujeme za Vaše pochopení.

Za výbor spolku Přátelé Bohumilic,
Marie Adámková

Jak to jen správně pojmenovat. Nejhorší hody co kdy u Vás v Bohumilicách byly. Kapela hrůza, vožralej bubeník, falešnej zpěvák. K stárkům. Jeden jedinej člověk tam byl co se dal považovat za stárka a to Honza Hovězák. Tomu skládám poklonu, že to vše zvládl a dělal vše pro to aby to nebylo úplné fiasko. Ostatní pseudo stárci proč nebyli na parketu, proč ani jednou nezpívali pod májou? Vůbec už nemluvím o zavádění až ve 22:00 Kdo kdy viděl aby se pouštěla moderní hudba po půlnoci, kdy se dou muzikanti najest. Proč se nemohlo zpívat místo toho, tak jak to bylo v minulých letech a všem se to líbilo. Zajímalo by mě čím tak velmi přispěli novomanželé Drkalovi, že měli solo? Doufám, že mi tu někdo odpoví. Tímto rokem hody u Vás klesly hodně nízko a spoustu lidí to odradí do budoucích let.

Na tohle nejde nereagovat ,už delši dobu to sleduji a čim dal tim více mě to utvrzuje že si tu někdo vyřizuje s někym učty

Tak na tohle se neda nereagovat,hody sice byli slabši ale nebyl to žadny propadak ,že hrala takova nebo makova kapela to se nemuže přece dokola proklepavat ,na co starci měli tak to udělali,vy co tu pišete(osobně si myslim že je to jeden a ten samy)ktery si vyřizuje svoje učty protože to nebylo tak jak to chtěli .Jsou lide kteři se bavili (mezi nima i ja a moc se mi to libilo)a jsou lide kteři jim schvalne podkopavali nohy z ohledem že byli nezkušeni a mladi mohlo jim spoustu lidi pomoci zpivat i poradit, že vyhlasili solo manželum Drkalovym...nevidim na tom nic špatneho ,měli svadbu a od začatku Bohumilaky podporuji a natahali tu spoustu lidi nebyt nich tak na mistnich by asi těžko vydělali (je tu spoustu lidi kteři chodi na akce jenom když je to zadarmo) tak to vidim ja a svuj nazor nezměnim ,kdyby jste se všichni dali raději do kupy a nesvaděli to jeden na druheho tak tu budou akce kterym se nikdo nevyrovna ,zamyslete se všichni je velika škoda že se nedokažete mezi sebou domluvit nikoho nenapadam nikoho neobvinuji ale prosim udelejte stim něco a už nikdo nepište takove uražlive nazory podkopavate si samy nohy pod sebou

Muj názor na hody ,nebyli špatne nebyli ani vynikajici ja jsem se pobavil je pravda že hudba nic moc ale jinak se mi u Vás libilo a vždy libilo ,myslim si že přiště se vyvarujete nějakych nedostatku ale to zaleži na všech jak se k tomu postavite ,nevim co mate za problem jak jsem pochopil tak asi je to na domluvě a věřim že příště to bude ještě lepší ,byla by to škoda kdyby hody u Vás zanikly,držíme Vam pěsti a nenechte se odradit.Mimochodem moc pěkné pulnoční překvapení.

Takze podle Vas, kdyz nekdo doveze sebou kamarady na hody k Vam, tak si zaslouzi solo.
Tim padem meli met teda skoro vsichni solo, pac tam bylo hodne lidi co sebou privedli sve zname.

Omlouvam se ale nevidim na tom nic špatneho když se někomu vyhlasi solo,nevim proč se to tady pořad řeši,ted to byli manžele Drkalovi přiště to mužete byt Vy ,chtěli jim vyhlasit solo tak jim vyhlasili řeknite mi co je na tom špatneho at už jim ho vyhlasili z jakyhokoliv duvodu už jenom proto že jsou jejich kamaradi a chteli jim tak poblahopřat ke svadbě ,nemam co bych k tomu dodal. Hezky den

Mily Martine ,nebylo to myšleny špatně ,samozřejmě že si važi každeho člověka ktery se o hody zasloužil ,jenom jsem chtel odpovedet proč to solo ale asi se nevyhovi všem,každy si to vyloži po svym timto diskuzi uzaviram a už na nic neodpovidam