Pochvala

Šedivá Ivana

Zdravím všechny, zvláště Bohumilickou chasu,chtěla bych moc poděkovat za to co pro naše děti děláte. Jsem ráda, že se v obci něco děje.Byla bych moc ráda, kdyby se Vám i nadále dařilo. Jen mně mrzí, že na Vaše akce chodí málo dětí. Rodiče si asi dost dobře neuvědomují,že pokud bude nízký zájem o akce mohlo by se stát, že nebudou žádné. Já a naše Michalka jsme moc spokojené. Držíme Vám palce ať se Vám daří.

Ahoj Ivi a dobrý den všem ostatním,
jsme moc rádi, že se rodičům i dětem akce líbí. Nicméně, jak je uvedeno v příspěvku výše, je pravda, že akce skutečně navštěvuje málo dětí a tak jsme již několikrát uvažovali o zrušení dílen. V tuto chvíli se bude konat ještě jedna dílna 7. května 2011 - "Vyrábíme maminkám" a další dílny v tuto chvíli vzhledem k nezájmu většiny místních ani nejsou naplánované.

Uvažujeme o možnosti, že v případě konání dalších dílen se děti na dílnu nahlásí předem a dílna se bude konat, pokud bude den předem nahlášených např. minimálně 8 dětí. Dílny jsou pro nás totiž nejen časově náročné, ale také finančně nákladné - koneckonců, kdokoliv z rodičů by měl zájem, rádi mu předložíme rozpočet na jednu dílnu, který bývá vyšší než celková výše příspěvků na materiál od dětí.

Současně bych při této příležitosti chtěla poděkovat všem, kteří dílny podporují formou sbírání různého výtvarného materiálu. Velmi nám to pomáhá !

Krásný májový den všem,
souhlasím s výše uvedeným příspěvkem. Jsem zvědavá jestli se v přístupu rodičů něco změní. Nedovedu některé rodiče pochopit.
Z jedné strany se jim nelíbí, že se tu nic neděje a když se tu začnou dělat různé akce pro děti, tak ti samí rodiče se stejně ve větším případě ani nenamáhají přijít. Je to každého věc to je pravda, ale neuvědomují si to, že to pokazí ostatním rodičům a jejich dětem, kteří o tyto akce mají zájem. To mně moc mrzí.