Zpráva ze setkání s vedením města v Bohumilicích

Ve čtvrtek dne 08.11.2018 proběhlo v Bohumilicích, v prostorách místního školního klubu, setkání s novým vedením města Klobouky u Brna. Přijel nový starosta pan Pavel Volek, místostarosta pan Vlastimil Bobrovský a byla přítomna také zastupitelka a radní za Bohumilice, paní Marie Kotasová Adámková. Účast občanů Bohumilice byla velmi hojná, dokonce nestačila místa k sezení a zástupci spolku Přátelé Bohumilic tak museli pro další účastníky setkání přinášet lavice.

Pan starosta i místostarosta se bohumilickým občanům představili, poreferovali o aktuálních problémech města a poté byl prostor pro dotazy i připomínky. Mnozí občané této příležitosti využili a živě diskutovali o projektech kanalizace, pořádku a čistotě obce, dětském hřišti i jiných věcech, které je trápí. Pan místostarosta také vysvětlil problematiku kanalizace v Bohumilicích a osvětlil navrácení dotace na hřbitovní zeď v Bohumilicích, která měla být za minulého vedení města rekonstruována. Pan starosta občanům předložil k nahlédnutí projekt Komunitního centra, které by mělo být v Bohumilicích vybudováno v návaznosti na získání dotace od Místní akční skupiny Hustopečsko.

Na závěr setkání, které se docela protáhlo, občané vyjádřili přání, aby vedení města Bohumilice navštěvovalo častěji. Pan starosta návštěvy Bohumilic přislíbil a my na něj můžeme prozradit, že se svého slibu drží. Pan starosta i místostarosta Bohumilice od svého zvolení navštívili již několikrát. My jim jménem bohumilických občanů děkujeme za jejich zájem a budeme se těšit na další brzké shledání.

Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (počet hlasů: 2)