Rezervace - Sousedské dny

Vážení obyvatelé Bohumilic, milí rodáci a všichni přátelé naší krásné obce

rádi bychom Vás informovali o již avizované možnosti rezervace občerstvení a upomínkových předmětů na akci Sousedské dny Bohumilic.

Podobně jako při Sjezdu rodáků a přátel Bohumilic konaném v roce 2010 nám Vaše rezervace podstatně ulehčí organizaci celé akce a především nám umožní zajištění dostatečných kapacit i dostatečného množství občerstvení a upomínkových předmětů pro Vás, naše vzácné hosty. Velmi Vás proto prosíme, plánujete-li naši akci navštívit a budete-li mít zájem se účastnit společného oběda či večeře, využijte možnosti rezervace. Stejně tak prosíme o rezervaci požadovaného množství upomínkových předmětů, kterými bude sklenička s novým motivem a letecký snímek Bohumilic ve formátu A3. 

Vzhledem k tomu, že v roce 2010 jste si v převážné většině případů objednávali balíčky s kompletním občerstvením a upomínkovými předměty jsme možnost výběru pro plánovanou akci zjednodušili. Pro Sousedské dny tedy nabízíme tyto varianty balíčků:

  • občerstvení - zahrnuje společný oběd a večeři pro jednu osobu, cena 140,- Kč
  • upomínkové předměty - zahrnuje skleničku s novým motivem a letecký snímek Bohumilic ve formátu A3, cena 100,- Kč

Také si můžete samostatně objednat oběd či večeři (po 70,- Kč/jídlo/osoba) či skleničku nebo snímek Bohumilic po 50,- Kč/ks. Počet dalších jídel či požadovaných kusů upomínkových předmětů nám prosím sdělte. 

V průběhu celé akce bude samozřejmě k dispozici občerstvení včetně nabídky nápojů. Volně k prodeji budou také zmiňované upomínkové předměty plus pohlednice s motivy Bohumilic či brožura Historie bohumilických hodů (do r. 1984 včetně), kterou jsme připravovali v roce 2011. Volně nabízené upomínkové předměty však budou k dispozici pouze do vyprodání zásob.

Připomínáme, že registrovaní bohumiličtí rodáci žijící v Bohumilicích i jinde získají do své rodiny další upomínkový předmět, který připravujeme díky podpory ze strany města Klobouky u Brna. Nezapomeňte nám tedy prosím zmínit, že patříte mezi bohumilické rodáky. Děkujeme mnohokrát. 

Rezervaci  požadovaných balíčků a jejich počet můžete učinit nejlépe e-mailem na adrese adamkova@bohumilice.info, případně telefonicky (608 570 351). Termín ukončení registrace účastníků na Sousedské dny je stanoven na pátek 3. července 2015.

Platbu za objednané balíčky prosím odešlete do tří týdnů od Vaší objednávky na účet sdružení, číslo účtu: 234956005/0300 (Poštovní spořitelna), a to převodem, případně složenkou. Při registraci Vám sdělíme variabilní symbol, který prosím neopomeňte při platbě uvést. Bez jeho uvedení nemusíme být schopni platbu správně přiřadit k Vaší objednávce. Částku můžete na základě předchozí domluvy s organizátory akce uhradit také hotově. 

Děkujeme za pochopení a velice se na Vás budeme těšit. 

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na uvedených kontaktech. 

Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (počet hlasů: 3)