Sjezd rodáků a přátel Bohumilic 2021

Vážení přátelé Bohumilic, milí sousedé, hrdí rodáci,


se smutkem oznamujeme,
že slavnostní den naší milé dědinky se odkládá na neurčito.

Sjezd rodáků 2020

Všechny informace ke Sjezdu rodáků se budou průběžně objevovat na této stránce:

  • 13.5.2021: Vážení přátelé Bohumilic, přetrvávající nepříznivá epidemiologická situace Sjezdu rodáků a přátel Bohumilic nepřeje ani v letošním roce. Proto Vás touto cestou chceme informovat, že jsme nuceni akci Sjezd rodáků a přátel Bohumilic (plánovaný na 19. června 2021) odložit na neurčito. V případě zlepšení všech okolností se na Vás všechny budeme moc těšit na setkání při příležitosti slavnostního otevření nového Komunitního centra. Děkujeme za pochopení.
  • 14.4.2020: Vážení přátelé Bohumilic, vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a doporučením vlády České republiky Vám oznamujeme, že Sjezd rodáků a přátel Bohumilic plánovaný původně na červen 2020 se odkládá. O náhradním termínu konání Vás budeme včas informovat, pravděpodobně však bude tato akce odložena až na rok 2021. Pevně věříme, že v příštím roce již bude epidemie onemocnění COVID-19 úspěšně překonána a my si společně budeme moct užít celou akci i veškeré doprovodné programy, a to beze strachu z onemocnění.
    • 16.3.2020: Vážení přátelé Bohumilic, množí se Vaše dotazy ohledně (ne)konání bohumilického Sjezdu rodáků a přátel Bohumilic 2020. Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci je skutečně možné, že akci budeme muset zrušit. Máme však před sebou další tři měsíce, během kterých se bude epidemiologická situace dál vyvíjet. O dalším vývoji Vás budeme informovat dostupnými informačními kanály. Děkujeme za pochopení.
    • 25.2.2020 připravujeme spuštění registraci a připravujeme návrhy upomínkových předmětů
    Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (počet hlasů: 2)