Soutěž o nejlepší pomazánku

Vážení přátelé, kamarádi, sousedé,

Srdečně Vás zveme k účasti v soutěži „O nejlepší domácí pomazánku“, která se bude konat v rámci Ochutnávky vín a domácích pomazánek. Do soutěže přijímáme jakékoliv druhy pomazánek, které si doma vyrábíte. Každý soutěžící může do soutěže přihlásit neomezené množství pomazánek. Pravidla soutěže jsou následující:

1) V sobotu 5. dubna 2014 v čase od 10:00 do 13:00 přineste do školního klubu soutěžní pomazánku / pomazánky.

2) Každá pomazánka musí být dodána v množství cca 350 g (35 dkg).

3) Pomazánky noste nejlépe v plastových krabičkách označených Vaším jménem, názvem pomazánky a informací, zda-li je pomazánka určena na bílé pečivo (rohlík) či chlebové pečivo. Přece jen, škvarková pomazánka je lepší na chlebu, než na rohlíku J . Krabičky od Vašich pomazánek si můžete po akci vyzvednout.

Soutěžní pomazánky již sami namažeme na pečivo a budeme je servírovat hostům. U každé pomazánky bude uveden její název a dále soutěžní číslo. Autoři pomazánek budou vzhledem k zachování objektivnosti soutěže zveřejněni až po ukončení bodování.

Bodování samotné bude probíhat tak, že každý návštěvník akce obdrží na pokladně 3 kusy bodovacích lístečků. Ty každý udělí dle svého uvážení konkrétním pomazánkám.

Bodování pomazánek bude probíhat od 14:00 do 17:00. V 17:00 bude bodování pomazánek uzavřeno a v 18:00 proběhne vyhlášení výsledků. Všichni autoři pomazánek obdrží pamětní list a nejlepší tři pomazánky budou odměněny věcnými cenami.

Prosíme, zapojte se do soutěže a především:

Nezapomeňte přijít ochutnat výborné víno a naše domácí pomazánky !

Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (hlasů: 1)