Srdečně Vás zveme: Vánoční dílny a zpívání pod vánočním stromem s bohumilickou chasou

Vážení obyvatelé Bohumilic, milí přátelé,

 Rádi bychom Vás pozvali na kulturně-společenské akce občanského sdružení Přátelé Bohumilic, bohumilické chasy a místních dětí, které pro Vás připravujeme na období adventu a vánočních svátků.

První akcí pořádanou již příští sobotu, tj. 27. listopadu, budou Vánoční dílny I: vánoční dekorace. Pracovní dílna je určena všem dětem od věku 4 let a mládeži, kteří mají zájem si vlastnoručně vyrobit adventní věnec, vánoční svícen, ozdoby z vizovického pečiva, vánoční zápichy z moosgumie a mnoho dalšího. Společně si také vyzkoušíme různé výtvarné techniky, jako je například decoupage neboli ubrousková technika.

 Všechen potřebný materiál je zajištěn, s tím, že zájemce o dílnu prosíme, aby si s sebou přinesli 50 Kč jakožto příspěvek na materiál (tj. na korpusy na adventní věnce, stuhy, svíčky, ozdoby, květináče a další).

 Vánoční dílna se bude konat v sobotu od 14:00 do 18:30 v prostorách klubu Bohumilice. Vzhledem k tomu, že různé pracovní postupy se děti budou muset společně naučit, prosíme, aby se do klubu dostavily na uvedenou hodinu.

 


 

Dále, srdečně zveme všechny občany na Vánoční prodejní výstavu, která se bude konat 1. neděli adventní (28. listopadu) v místním klubu a to od 14:00 do 16:00.

Budete mít možnost shlédnout ukázky vánočních dekorací, výrobků dětí a také možnost zakoupit si ručně vyráběné svíčky ze včelího vosku, vánoční svícny a mnoho dalšího, případně se jen inspirovat pro vlastní vánoční tvorbu.

 

Po výstavě bychom Vás jménem bohumilické chasy chtěli pozvat na společné zpívání pod vánočním stromem, které začne 16:30 u kapličky. Svařák a horké nápoje pro děti za drobný peníz zajištěny. 

 

Další bohumilické akce budou probíhat dle programu, který již byl doručen do každé domácnosti.

 

Těšíme se na Vás !