Ohlasy

fórum:
Marie Adámková

Toto diskuzní fórum je vyhrazeno pro Vaše názory na bohumilické hody 2012. Přivítáme veškeré Vaše ohlasy, jak kladného, tak i záporného charakteru. Děkujeme !

Nemám slov....prostě nádhera,užasný ...maximální spokojenost...moc děkujem všem co se o ně zasloužili hlavně naší Bohumilské chase a jen tak dále...jsme na Vás hrdí!!!!!

i když sem byla jenom v sobotu tak to nemělo chybu a sem ráda že se v tym pokračuje a Bohumilice žijí dál děkuji za to všem kdo má na tym zásluhy

Jedním slovem se dá říci NÁDHERA...Viděla jsem to vše vlastně poprvé,byl to nezapomenutelný zážitek.Přeji Bohumilickým Stárkům a chase,aby jim vydrželo to nadšení s jakým vše připravili a předvedli.

Letošní hody se opět povedly: počasí přálo, stárky a stárci jsou rok od roku šikovnější, Dambořanka jako vždy bezchybná, nálada výborná - nemělo to chybu! Úžasný zážitek.

Velké poděkování všem, kdo mají zásluhy, že se hody konaly a všem, kdo se podíleli na jejich přípravě. Bylo to moc pěkné, bylo vidět proti loňsku, že stárci a stárky jsou zkušenější a i celková atmosféra byla super ! Prakticky celý rok jsem netancoval a teď říkám, že mám natancováno do příštích hodů. Takže se moc těším za rok zase.

Letošní se hody se opět povedly,, počasí nás sice trošku pozlobilo, ale byly krásné. Pokračujte dále :-) Děkuji všem za přípravu a organizaci, je krásné dívat se jak se tradice vracejí. Učte jim i další generace.