Zájem o dílny a ohlasy

Od podzimu 2010 v Bohumilicích proběhly již 3 rukodělné dílny pro děti. První z dílen pojmenovaná "Vítání podzimu" se věnovala především práci s přírodními a na podzim výborně dostupnými materiály. Následovaly dvě vánoční dílny - "vánoční dekorace" a "vánoční dárky". Dílny pro děti připravila bohumilická chasa a materiálně je podpořili dva soukromníci. První, podzimní dílna byla bezplatná, na dalších dílnách jsme vybírali účastnický poplatek 50 Kč/dítě na účely spolufinancování použitého materiálu, jehož pořízení bylo značně nákladné především na dílnu "vánoční dekorace".

V tuto chvíli bychom Vás chtěli poprosit: Podělte se s námi o Váš názor na dílny !

  • Je dobře, že se dílny konaly? Jak se líbí dětem?
  • Zdá se Vám účastnický poplatek 50 Kč nízký, odpovídající nebo příliš vysoký?
  • Co se Vám na dílnách líbí a co naopak ne?
  • Má smysl dílny pro děti organizovat i do budoucna?
  • Budou se jich Vaše děti účastnit?

    Uvítáme názory jak těch, kteří se dílen aktivně účastní, tak i názory všech ostatních. Vaše názory nám umožní činnost chasy pro děti přizpůsobit zájmům a potřebám dětí a tak ji vylepšit. 

Za veškerou zpětnou vazbu předem velmi děkujeme !

Ahoj, nám se dílna moc moc líbila. Jsme rádi, že se tu něco pro malé děti koná a hlavně v takovou zimní dobu, když je venku škaredé počasí a člověk nemůže nic dělat. Naučili jsme se něco nového vytvářet a poznali jsme mnoho kamarádů.
My jsme pro to aby se dílna zachovala!!!!!!!!

p.s. zapojte se všichni do komentáře. Děkuji

Zdravím bohumilickou chasu a všechny,co to čtou!
Chtěla bych moc poděkovat za tyto akce,věnující se hlavně dětem,za nové nápady v kolektivním vytváření.Konečně se začali dít programy nejen pro děti,ale pro celou obec.Také pochod mikuláše byl úžasný,podle doslechu vím,že už i ve městech tato tradice upadá a tak je pěkné,když se u nás udržuje.
Vstupné 50,- beru jako min. možné částky,vždyť jiné zájmové kroužky či akce jsou dražší...
Chtěla bych poprosit další rodiče naší dědinky,aby se nebáli zapojit své děti a šli mezi nás.Byla by škoda,kdyby byli tyto akce zrušeny.Je to pro naše děti!!!
Přála bych si,aby se ,,dílny´´ zachovali!!!
Přeji všem pěkný den!!!

Ahoj, jsem moc ráda, že se dílny konají. Děti si tu užijí legraci, seznámí se s kamarády v naší obci a naučí se nové věci (např. vyřezávání dýní, vytváření zvířátek z kaštanů, malování obrázků atd.) Mikulášská diskotéka i s tombolou byla moc fajn!!!!!
Jen je škoda, že účast na takových akcích je nízká, vždyť poplatek je přijatelný pro každou rodinu. Určitě jsem pro zachování dílen a těšíme se s dcerkou na další akce.

Všem Vám moc děkujeme za názor ! Vidíme, že dílny a další akce mají své příznivce a tak se budeme snažit s akcemi pro děti pokračovat. Současně bychom Vás chtěli pozvat na krátkou (cca 30 min.) schůzku do klubu v neděli 19.12.2010 na 14:00 a společně se pobavíme o tom, co se Vám a Vašim dětem líbilo, co je potřeba zlepšit a co pro Vás a děti můžeme připravit na rok 2011.

Děkujeme za Vaši přízeň !

Za OS Přátelé Bohumilic Marie Adámková

I my děkujeme za váš názor a velice nás těší, že to u Vás vzbuzuje takový kladný ohlas. Pokud Vaše věrnost k nám setrvá, naše drobné akcičky s dětmi budou pokračovat a vynasnažíme se vymýšlet nové a nové způsoby, jak Vaše ratolesti zabavit či zaujmout novými poznatky :) I nadále budeme velice rádi za Vaše připomínky/postřehy pro pořádání těchto dílen :)

Za Bohumělskou chasu Jakub Kotas.

Zdravím všechny,kteří se snaží dělat něco pro děti a s dětmi.Byla bych ráda,kdyby se v tom pokračovalo a klub byl nadále udržen pro mládež.S pozdravem