Informace pro hosty

Potvrzení účasti

Vzhledem k nutnosti zajistit pro akci dostatečné prostorové kapacity, přiměřené množství občerstvení a upomínkových předmětů Vás tímto prosíme o potvrzení Vaší účasti paní Dagmar Mikelové, rozené Maláčové a to nejpozději do 31. května 2010. Můžete tak učinit následujícími způsoby:

  1. Vyplnit krátký formulář na webových stránkách Bohumilic: www.bohumilice.info/potvrzeni

  2. Dopisem: Dagmar Mikelová, Bohumilice 58, 691 72 Klobouky u Brna

  3. Zaslat e-mailovou zprávu na adresu mikelova.dasa@centrum.cz

  4. Kontaktovat Dagmar Mikelovou na telefonním čísle +420 776 237 855

Vzhledem k velkému množství zvaných hostů preferujeme potvrzení Vaší účasti pomocí formuláře na webových stránkách. V případě, že Vám vyhovuje jiný způsob však můžete využít jakékoliv další uvedené možnosti.

V rámci potvrzení účasti Vás prosíme o následující informace:

  • Vaše jméno

  • Počet dospělých osob a dětí, se kterými plánujete sjezd rodáků navštívit

  • Zájem o jeden z předplatných balíčků (ano/ne) včetně označení konkrétního balíčku, o který máte zájem

 

Předplatné balíčky

Současně s prosbou o potvrzení účasti si dovolujeme Vám nabídnout již zmiňovanou možnost si předem zakoupit jeden z předplatných balíčků, díky kterému budete mít zajištěno občerstvení, upomínkové předměty a případně také vstup na výstavu vín s možností neomezené degustace. Různé varianty předplatného balíčku Vám umožní vybrat pro Vás či celou Vaši rodinu nejlépe vyhovující balíček.

Váš zájem o jeden z předplatných balíčků prosím vyznačte při potvrzení účasti na akci. Můžete tak učinit zakliknutím příslušné položky ve formuláři na webových stránkách www.bohumilice.info/potvrzeni nebo o tom informovat paní Dagmar Mikelovou a to jakýmkoliv způsobem.

Kompletní seznam nabízených balíčků si můžete stáhnout.

V případě zájmu o jeden z předplatných balíčků vyplňte částku odpovídající Vámi vybranému balíčku do přiložené složenky. Do zprávy pro příjemce uveďte označení balíčku (A – K) a pečlivě vyplňte Vaši adresu pro pozdější určení odesílatele platby. Poté prosím proveďte úhradu.

 

Plánek obce pro 19. června 2010

 

Zelený symbol stanu označuje prostor místního fotbalového hřiště, tedy centrum hlavního dění akce. Modré symboly vlajek znázorňují jednotlivé výstavy, jejichž rozpis opět najdete v přiložené pozvánce.

Hnědé symboly toalet označují 1) mobilní toalety v těsné blízkosti fotbalového hřiště a 2) toalety v prostorách bývalé mateřské školy, kde jsou současně situovány některé z výstav.

Modré symboly parkoviště označují v prvních dvou případech obecní prostranství v obci vyhrazené pro parkování a ve třetím případě hlídané parkoviště v soukromém areálu. Velmi Vás prosíme, pro parkování využijte vyznačená parkoviště a své vozy zaparkujte nejlépe do 9:30. Celou obcí totiž v ranních až dopoledních hodinách (viz. program) povede slavnostní průvod, průjezd obcí bude v tuto dobu znemožněn a především, v případě obce plné vozů by pro nás všechny celkový dojem ze slavnostního průvodu nebyl zcela ideální.

Děkujeme za pochopení.

 

Občerstvení

V průběhu celé akce bude zajištěn dostatek občerstvení – různě upravená zvěřina, grilované maso, klobásy atd. Samozřejmostí je také dostatečný výběr alkoholických i nealkoholických nápojů za rozumné ceny.Upomínkové předměty, pamětní víno

Výročí 800 let Bohumilic je skutečně významnou událostí pro Bohumilice samotné, všechny jejich obyvatele a věříme, že i pro naše rodáky, tedy pro Vás. Z tohoto důvodu připravujeme různorodé upomínkové předměty, které pro Vás budou milou vzpomínkou na rodný kraj.

Krásný soubor upomínkových předmětů si můžete zakoupit přímo na akci. Doporučujeme však předem si je zamluvit v rámci jednoho z předplatných balíčků a organizátorům akce tak umožnit přípravu odpovídajícího množství těchto předmětů. Množství volných upomínkových předmětů přímo na akci bude omezené.

 

Ubytování

V případě Vašeho zájmu je možné si rezervovat ubytování v 6 km vzdálených Kloboukách u Brna (viz. „Mapka blízkého okolí Bohumilic“) v motelu Podkova. Pro rezervaci pokoje kontaktujte přímo motel na telefonu 519 419 129, případně na 603 542 227.

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů v záležitostech hostů se prosím obraťte na paní

Dagmar Mikelovou:

E-mail: mikelova.dasa@centrum.cz

Tel.: +420 776 237 855

 

V případě dotazů ohledně programu a organizace akce se pak můžete obrátit na
Marii Adámkovou:

E-mail: adamkova@bohumilice.info

Tel.: +420 607 593 927

Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (hlasů: 1)